Restaurace Adria v SemilechTrhákTrhák

ZVEME VÁS V SOBOTU 20.4.2019 NA ŽIVOU HUDBU.
MARTINA TINNA A PETR HYPŠMAN


Více na našem Facebookovém profilu - ZDE

Každý všední den pro Vás připravujeme
Polední nabídku od 11.00 - 14.00hod

POLEDNÍ MENU


RESTAURACE ADRIA - Semily byla otevřena v roce 2014 s cílem nabídnout hostům kvalitní pokrmy z čerstvých a sezonních surovin.

Nabízíme vynikající gastronomii s převážnou orientací na středomořskou a balkánskou kuchyni, s níž dominují masité a rybí pokrmy připravované na lávovém grilu. Držíme se trendů moderní a zdravé kuchyně.


Restaurace je vhodná pro pořádání firemních večírků, oslav, výročí, srazů i svateb nebo jen pro klidné posezení s přáteli u skleničky dobrého  moravského  či  chorvatského vína. Restaurant Adria se pyšní kapacitou 70 míst a v letní sezoně s příjemnou zahrádkou a dětským koutkem. K dispozici je pro hosty parking před restaurací  (kapacita aut 30 míst)
 

Můžete si vybrat ze stálého jídelního lístku či ze speciální sezonní nabídky, kterou naleznete vždy výše.
Každý den pro Vás připravujeme i polední nabídku od 11.00 - 14.00 hod.

Těšíme se na Vaší návštěvu! Kolektiv Restaurant ADRIA

Dobrou chuť.

Prijatno.

Dobar tek.

Prostředí restaurace

Středomořské a balkánské speciality

Pravá pizza z kamenné pece

Restaurant ADRIA nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Pro naše zákazníky je k dipozici zahrádka s dětským koutkem, parkoviště přímo u restaurace a nově jsme otevřeli i parkoviště přes silnici pro pohodlnější parkování :). Interiér si můžete prohlédnout v naší fotogalerii . Samozřejmostí je i WIFI.

Hrdostí balkánské kuchyně je především gril se spousty masových specialit, kterému vévodí PLESKAVICE a ČEVAPI. Hlavní charakteristikou balkánské kuchyně jsou čerstvé ingredience, světoznámý balkánský ovčí sýr, tetovské bílé fazole " TAVČE GRAVČE", čerstvé jehněčí, telecí a vepřové maso, speciální domácí koření, sušené pálivé papriky a pečené kapie.Vše je samozřejmě propíráno kvalitní pálenkou RAKIJÍ neuvěřitelných příchutí jako je ořechovice, hruškovice, travárice, vinovice a slivovice.

Teplo restuarace vytváří mimojiné prává kamenná pec, kde připravujmeme pizzu dle vlastní receptury, pravý bosenský chléb a jiné zapečené pokrmy jako  je Mučkalica, zapečené noky a jiné třeba pečené brambory.

ADRIA BUDOVA slávky Pizza v Semilech

Get Microsoft Silverlight